celikkasap.com web sayfamızda verilen tüm servisler ve hizmetler, DERVIS ALI MAH. SALMA TOMRUK CAD. DIDEM AP NO: 44 IÇ

KAPI NO: 1 FATIH/ ISTANBUL adresinde bulunan - Mersis numaralı Yavuz Çelik Şirketi’ne aittir. kasapprime.com.tr internet sitesi; genel ve özel kampanya, promosyon, indirim, tanıtım ve benzeri olanaklar da sunan online alışveriş web hizmeti vermektedir.


celikkasap.com bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine, alınan ticari elektronik ileti izinleri dahilinde kampanya bilgileri, yeni servisler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle iznini geri alabilir.


Web sayfamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından elektronik ortamdan iletilen kişisel veriler, üyelerimiz ile yaptığımız " Üyelik Sözleşmesi", "Çerez Politikası” ve kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metni ile belirtilen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.


Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, kasapprime.com.tr, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve açık rızanız dahilinde kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.


celikkasap.com gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.


ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR


celikkasap.com web sitesinde, üçüncü şahıs web siteleri, ürünleri ve hizmetlerine ait linkler bulunabilir. Ürünlerimiz ve servislerimizle beraber üçüncü şahısların ürünleri veya servisleri kullanılabilmekte veya sunulabilmektedir. Şirketimiz, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. kasapprime.com.tr’a ait web sayfasında yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası prensipleri, sadece web sayfamızın kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz. Üçüncü şahısların gizlilik uygulamalarını kendilerinden öğrenmenizi tavsiye ederiz.


İSTİSNAİ HALLER


Aşağıda belirtilen sınırlı amaç ve/veya hallerde celikkasap.com, işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;


1. Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;


2. Kullanıcılarla akdedilen sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;


3. İş sürekliliğinin sağlanması amacıyla,


4. Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi ve


5. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.


GÜVENLİ ALIŞVERİŞ


Kredi kartı numaranız online kredi kartı uygulamamız tarafından şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır.


Şirketimiz, tamamen kendi insiyatifinde olmak üzere, müşterilerinin sipariş tamamlamaları için 3D ödeme seçeneğini zorunlu kılabilir.


E-POSTA GÜVENLİĞİ


celikkasap.com’a veya müşteri hizmetlerine göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.


Firmamız, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.


 Gizlilik ve Güvenlik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@celikkasap.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Firmamıza ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.


Firma Unvanı: Yavuz Çelik


Adres: DERVIS ALI MAH. SALMA TOMRUK CAD. DIDEM AP NO: 44 IÇ

KAPI NO: 1 FATIH/ ISTANBUL


Eposta: info@celikkasap.com


Tel: (0212) 533 15 76