Menu
Sepetiniz

Kuzu Eti

Çelik Kasap - Günlük Taze Helal Kesim Kemiksiz KuşbaşıLezzetin En Zarif Hali!Çelik Kasap olarak sizlere, helal kesim standartlarına uygun bir şekilde hazırladığımız özel Kemiksiz Kuşbaşı etimizi sunmaktan gurur duyuyoruz. Mükemmel kesim ve her gramaj seçeneğiyle, her gün tazelik garantisiyle sofrala..
750,00₺
Vergiler Hariç:750,00₺
Çelik Kasap - Günlük Taze Helal Kesim KülbastıGeleneksel Lezzetin Modern Yorumu!Çelik Kasap olarak sizlere, helal kesim standartlarına uygun bir şekilde hazırladığımız özel Külbastı etimizi sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Mükemmel kesim ve her gramaj seçeneğiyle, her gün tazelik garantisiyle..
950,00₺
Vergiler Hariç:950,00₺
Çelik Kasap - Günlük Taze Helal Kesim KüşlemeEşsiz Lezzetin Anahtarı!Çelik Kasap olarak sizlere, helal kesim standartlarına uygun bir şekilde hazırladığımız özel Küşleme etimizi sunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Mükemmel kesim ve her gramaj seçeneğiyle, her gün tazelik garantisiyle sofraları..
1.300,00₺
Vergiler Hariç:1.300,00₺
Çelik Kasap - Günlük Taze Helal Kesim Kuzu ButZengin Lezzet, Sofranızda Hakim Olsun!Çelik Kasap olarak gururla sunarız: Helal Kesim Kuzu But, damaklarınıza muhteşem bir lezzet şöleni sunmak için özenle hazırlandı. Mükemmel kesim, özel gramaj seçenekleri ve her zaman taze garantisiyle sofralarınızı z..
600,00₺
Vergiler Hariç:600,00₺
Çelik Kasap - Günlük Taze Helal Kesim Kuzu GerdanLezzetin İnceliği, Sofranızda Buluşuyor!Çelik Kasap olarak sizlere, helal kesim standartlarına uygun bir şekilde hazırladığımız özel Kuzu Gerdan etimizi sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Mükemmel kesim ve her gramaj seçeneğiyle, her gün tazelik ..
520,00₺
Vergiler Hariç:520,00₺
Çelik Kasap - Günlük Taze Helal Kesim Kuzu İncikLezzetin Taçlandığı Nokta!Çelik Kasap olarak sizlere, helal kesim standartlarına uygun bir şekilde hazırladığımız özel Kuzu İncik etimizi sunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Mükemmel kesim ve her gramaj seçeneğiyle, her gün tazelik garantisiyle s..
650,00₺
Vergiler Hariç:650,00₺
Çelik Kasap - Günlük Taze Helal Kesim Kuzu KolLezzetin Ustaca İncelikleriyle Tanışın!Çelik Kasap olarak sizlere, helal kesim standartlarına uygun bir şekilde hazırladığımız özel Kuzu Kol etimizi sunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Mükemmel kesim ve her gramaj seçeneğiyle, her gün tazelik garan..
600,00₺
Vergiler Hariç:600,00₺
Çelik Kasap - Günlük Taze Helal Kesim Kuzu ŞişLezzetin Şöleni, Her Parçada Hissedilir!Çelik Kasap olarak gurur duyuyoruz: Helal Kesim Kuzu Şiş, özel kesim ve gramaj seçenekleriyle sofralarınıza muhteşem bir lezzet sunmak için özenle hazırlandı. Her gün tazelik garantisiyle, damaklarınızı şenlendirme..
600,00₺
Vergiler Hariç:600,00₺
Çelik Kasap - Günlük Taze Helal Kesim Kuzu TantuniLezzetin Hafifliği, Her Isırıkta Sizi Sarhoş Etsin!Çelik Kasap olarak sizlere, helal kesim standartlarına uygun bir şekilde hazırladığımız özel Kuzu Tantuni etimizi sunmaktan büyük bir keyif duyuyoruz. Mükemmel kesim ve her gramaj seçeneğiyle, her gü..
600,00₺
Vergiler Hariç:600,00₺
Çelik Kasap - Günlük Taze Helal Kesim Kuzu LokumLezzetin Yumuşak Dokunuşu, Her Isırıkta Hissedilir!Çelik Kasap olarak sizlere, helal kesim standartlarına uygun bir şekilde hazırladığımız özel Kuzu Lokum etimizi sunmaktan büyük bir keyif duyuyoruz. Mükemmel kesim ve her gramaj seçeneğiyle, her gün ta..
950,00₺
Vergiler Hariç:950,00₺
Çelik Kasap - Günlük Taze Helal Kesim Kuzu PirzolaLezzetin Zirvesi, Her Bir Dilimde Hissedilir!Çelik Kasap olarak sizlere, helal kesim standartlarına uygun bir şekilde hazırladığımız özel Kuzu Pirzola etimizi sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Mükemmel kesim ve her gramaj seçeneğiyle, her gün t..
1.400,00₺
Vergiler Hariç:1.400,00₺
Çelik Kasap - Günlük Taze Helal Kesim Saç KavurmaLezzetin Tam Zamanı, Saç Kavurmanın Keyfi!Çelik Kasap olarak sizlere, helal kesim standartlarına uygun bir şekilde hazırladığımız özel Saç Kavurma etimizi sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Mükemmel kesim ve her gramaj seçeneğiyle, her gün tazelik g..
550,00₺
Vergiler Hariç:550,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)